درباره ما

گروه ما

درباره گروه مشاورین املاک

حضور جهانی

املاکی که کارشناسان املاک ما در این پلتفرم به نمایش می گذارند برای تمامی مشتریان علاقه مندی که به دنبال خرید دارایی های ملکی هستند به راحتی قابل دسترس هستند. در اینجا ما با افتخار، مالکیت یک طیف گسترده ای از املاک را ارائه می دهیم، که شامل خانه ها، زمین ها و سایر املاک و ملک های دیگری است که می تواند سلیقه ها و نیازهای مختلف خریداران را برآورده کند. شما با تماس با ما از طریق کانال ارتباطی مورد نظر خود، به راحتی می توانید املاکی که به دنبال آن هستید را تهیه کنید. ما در هر مرحله از انتخاب ملک شما تا امضای قرارداد به شما کمک می کنیم. تعهد ما این است که با ارائه خدمات با کیفیت بالا و کارآمد همراه شما باشیم تا تجربه ای به یادماندنی در صنعت املاک برای شما داشته باشید.

در حال حاضر، تنها تعداد کمی از ملک‌های استان گیلان برای شما ارائه شده است. با این حال، ما می‌خواهیم به شما تضمین دهیم که تیم ما به دنبال گسترش پایگاه داده خود و ارائه یک مجموعه متنوع از ملک‌های با کیفیت عالی از سراسرکشور زیبای ایران است. ما می فهمیم که هر فرد نیازها و سلیقه منحصر به فردی دارد، به همین دلیل به ارائه مجموعه متنوعی از ملک ها در رایانه با سلایق گوناگون مشتریان عزیزمان متعهد هستیم. اگر شما به دنبال یک خانه بافضای خانوادگی آرامش بخش، آپارتمانی گرم و دلنشین و یا یک ویلا لوکس هستید، ما مطمئن هستیم که آگهی های جدید ما در آینده به شما خوش آمد خواهند گفت. لذا در صورتی که به روز رسانی های ما علاقه‌مند هستید، منتظر بمانید و به صورت مکرر به سایت ما مراجعه کنید.

مسئوليت

همانطورکه مستحضرید کارمشاوره املاک همراهست باظرایف بسیارزیادحقوقی ومالی ومهندسی.ازینرو باهمکاری وهمفکری شمابازدیدکنندگان محترم ازسایت ومشتریان محترم سعی داریم تا روالی راپایه گذری کنیم که همه مراودات ومعاملات دربستری امن صورت پذیردواین ممکن نیست مگربا همراهی وهمصدایی شما. ما باور داریم که بدون شراکت و همکاری شما، هیچ کدام از این اهداف قابل دستیابی نیستند. بنابراین، ما متعهد هستیم یک پلتفرم قابل اعتماد و ایمن فراهم کرده تا ازهرگونه اشکالات احتمالی جلوگیری شود. از اعتمادی که به ما دارید، از آنجایی که این اعتمادصادقانه ما را ترغیب به کار بیشتر و بهتر برای بهره وری و رضایت شما می کند، سپاسگزاریم.

تاثیرنظرات وراهنمایی های شما

حتماًماراازنظرات سودمندخودبهره مندنمایید

هرنوع ملکی مدنظردارید

فقط بامادرمیان بگذارید

مشاورین مادرکوتاهترین زمان آنرابرایتان پیدا میکنند

دیدگاه ما

ما به افتخاروعلاقه خدمات مشاوره‌ای املاک را ارائه می‌دهیم و از راهنمایی ومشاوره به مشتریان عزیزمان افتخار می‌کنیم. اخلاق حرفه‌ای ما بر پایه باور این است که همه، بدون توجه به جنسیت و نژاد، لایق احترام و ارزشگذاری هستند. به همین دلیل، در کار خود با احترام به همه کسانیکه نزدمامی آیندمشاوره میدهیم. هدف ما ارائه بهترین خدمات مشاوره‌ای ممکن به مشتریانمان است و هر چند نمی‌توانیم همگی را راضی نگه داریم، اما برای جلب حداکثر رضایت تلاش می‌کنیم. تعهد و تمرکز بر رضایت مشتریان، ما را به عالی بودن در کار تشویق می‌کند. از انتخاب ما به عنوان شریک مشاوره‌ای املاک خودسپاسگزاریم و به همین منظور خدمت‌رسانی به شما را در آینده با اشتیاق انجام خواهیم داد.

ماموریت ما

مادربحث پیداکردن ملک اعم از زمین وآپارتمان تجاری وغیرتجاری درجای جای ایران عزیزسعی داریم که بهترین هارابرایتان عرضه کنیم واینکارهمانطورکه مستحضریدمشکلات خاص خودرادارد .مواردی که دراین مسیر مدنظرقرار داده ایم :

  1.  مسائل حقوقی ملک
  2.  مسائل مالی وپولی ملک
  3.  مسائل مهندسی مرتبط باملک
  4.  آیتم های مدنظرمشتری
  5.  مسائل اداری وثبتی مرتبط باملک

ومهمترازهمه مواردبالا خواست شمامشتریان عزیزاست که همیشه خواهان بهترین هابوده اید

0 +
Apartments Sold
0 +
Satisfied Clients
0 +
Houses Rented
0 +
Listed Properties